Wiaty samochodowe, carporty drewniane, stalowe, metalowe Warszawa
Toggle menu

Wiaty samochodowe

Wiaty samochodowe

Nasze wiaty samochodowe świetnie sprawdzą się jako alternatywa dla garażu.  Zapewnią idealną ochronę przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych.

Nasz produkt wykonany jest z profili zamkniętych, które po wstępnym przygotowaniu są cynkowane ogniowo a następnie malowane proszkowo w kolorze RAL 7016. Dach wykonany jest z blachy trapezowej T45 w kolorze konstrukcji.  Wiata posiada przygotowaną instalację elektryczną (3 pkt) oraz orynnowanie, jak również wszelką potrzebną obróbkę blacharską.

Cena podstawowa wiaty o wymiarach 600 x 600 cm wynosi 29 000zł brutto.

Dodatkowo istnieje możliwość konfiguracji wiaty poprzez dodanie pomieszczenia na rowery o wymiarach 200 x 600 cm (wiata dzieli się wówczas na pomieszczenie na rowery 200 x 600 cm oraz miejsce na samochód 400 x 600cm) – zapytaj o cenę.

Pomieszczenie może być umiejscowione z boku wiaty bądź z tyłu wiaty tworząc tylną zabudowę.

Posiadamy również wiatę o wymiarach 400 x 700 cm z pomieszczeniem na rowery z tyłu wiaty – zapytaj o cenę.

Do wiaty możemy również zaproponować zabudowę ścian bocznych / tylnej panelami o szerokości 190cm – zapytaj o cenę.

Wiata 6x6

Wiaty samochodowe i carporty, które zmienią Twój dom!

Przestrzeń wokół domu powinna spełniać najwyższe standardy i być zaprojektowana zgodnie z potrzebami domowników. Myśląc o zabezpieczeniu pojazdu, najczęściej pierwszym skojarzeniem jest garaż murowany. Są jednak inne, równie skuteczne sposoby ochrony samochodu, które nie wymagają budowania całego pomieszczenia. Doskonałym tego przykładem są nasze wiaty samochodowe i carporty!

Ruchome Deseczki to gwarancja połączenia trzech istotnych czynników: estetyki, funkcjonalności i ekologii. Nasze carporty, drewniane i stalowe, wykonywane są z dbałością o każdy szczegół, a modernistyczna stylistyka ożywia przestrzeń wokół, lecz nie przytłacza swoją obecnością. Wykonujemy zadaszenia garażowe po uprzednim zaplanowaniu i zaaranżowaniu przestrzeni. Zależy nam na tym, aby zapewnić domownikom idealny balans między przestrzenią samochodową, a wypoczynkową. Przygotowywane rozwiązania również mają charakter praktyczny, czego przykładem może być indywidualnie zaprojektowany carport fotowoltaiczny!

Wiata 6x6 - z pomieszczeniem

Możesz także napisać maila na: kontakt@ruchomedeseczki.pl

Zadaszenia garażowe – wiaty stalowe i drewniane

Trwałość i estetyka, jaką wyróżniać się będzie wiata garażowa, zależy w głównej mierze od wybranego materiału. Korzystając z naszych usług, dowolny carport 6×6 m lub o innych wymiarach niestandardowych może być wykonany przy użyciu dwóch dostępnych materiałów: drewna lub stali. Każdy z tych rodzajów ma właściwe dla siebie zalety i wskazania.

Drewniane wiaty samochodowe mogą być budowane zarówno jako rozszerzenia istniejących obiektów, jak i zadaszenia niezależne. Największą zaletą drewna jest naturalna estetyka. Dysponujemy szerokim wachlarzem możliwości wykończeniowych, dzięki czemu carport drewniany może być wykonany zarówno w stylu industrialnym, modernistycznym lub dowolnym innym na życzenie zamawiającego.

Swoistą przewagą, którą charakteryzują się metalowe wiaty samochodowe, jest brak konieczności okresowej konserwacji. W przeciwieństwie do drewna carport metalowy, uprzednio oczyszczony, odtłuszczony i zabezpieczony przed korozją, nie zmieni swojego wyglądu przez dekady. Nie są wymagane żadne dodatkowe czynności. Stalowe wiaty samochodowe bardzo wytrzymałe, ale mogą być droższe. Ich wadą jest także ciężar. Alternatywą dla konstrukcji stalowych są aluminiowe wiaty samochodowe. Mają one takie same właściwości estetyczne jak carporty stalowe, ale są od nich znacznie lżejsze.

Wiata z dachem łukowym

Carport na samochód na wymiar – zadaszenie takie, jakie chcesz

Bez względu na to, czy zainteresowały Cię aluminiowe wiaty samochodowe, czy jesteś zwolennikiem tradycyjnych, drewnianych rozwiązań, w każdym przypadku możesz liczyć na pełne dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb. Dotyczy to również wymiarów produktów. Standardowa wiata 6×6 m jest najczęściej wybieranym wyborem. Tego typu carport na samochód sprawdzi się zarówno w przypadku dużego SUV’a, długiego kombi, czy przeciętnego autka miejskiego.

Czasem jednak warto rozważyć budowę nieco większej konstrukcji. Skłaniają do tego dwa powody. Z jednej strony zadaszenie garażowe może się przydać nie tylko do ochrony samochodu przed czynnikami środowiskowymi. Można pod nim umieść elementy warsztatowe, zaaranżować przestrzeń do przechowywania narzędzi ogrodowych, a nawet sprytnie połączyć z przestrzenią rekreacyjną. Jeżeli decydujemy się na carport fotowoltaiczny, większy metraż powierzchni dachowej przełoży się na możliwość instalacji większej liczby paneli słonecznych.

Na większe zadaszenie warto się zdecydować również wtedy, gdy posiada się więcej niż jeden samochód. Carport na 2 samochody zapewni optymalne warunki pojazdom, jednocześnie będzie świetnie się prezentował. Carport dwustanowiskowy także może być wykonany z tych samych materiałów: stali, aluminium lub drewna.

Wiata 6x5,5 - na podjeździe

Postaw na jakość i bezpieczeństwo

Carporty i zadaszenia garażowe dostarczane przez Ruchome Deseczki są certyfikowanymi produktami spełniającymi wszystkie restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Niezwykle zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie od momentu zainteresowania naszą ofertą, poprzez usługę montażu, na opiece posprzedażowej skończywszy. Już teraz skontaktuj się z nami, aby wybrać najlepszy carport na samochód!

Powiedz jak możemy Ci pomóc?

  Please prove you are human by selecting the house.

  [/vc_row]

  Masz pytanie? Zadzwoń!

  +48 501 433 655

  Nasza strona używa plików cookies. Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych udostępniając je stronom trzecim, w tym Google i Meta (Facebook). Dodatkowo pliki te umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie witryny. Korzystanie z tej strony internetowej jest jednoznaczne akceptacją naszych ciasteczek. View more
  OK, rozumiem.