Wiaty samochodowe
Toggle menu

Wiaty samochodowe

Nasze wiaty samochodowe świetnie sprawdzą się jako alternatywa dla garażu.  Zapewnią idealną ochronę przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych.

 

Nasz produkt wykonany jest z profili zamkniętych, które po wstępnym przygotowaniu są cynkowane ogniowo a następnie malowane proszkowo w kolorze RAL 7016. Dach wykonany jest z blachy trapezowej T45 w kolorze konstrukcji.  Wiata posiada przygotowaną instalację elektryczną (3 pkt) oraz orynnowanie, jak również wszelką potrzebną obróbkę blacharską.

Cena podstawowa wiaty o wymiarach 600 x 600 cm wynosi 29 000zł brutto.

 

Dodatkowo istnieje możliwość konfiguracji wiaty poprzez dodanie pomieszczenia na rowery o wymiarach 200 x 600 cm (wiata dzieli się wówczas na pomieszczenie na rowery 200 x 600 cm oraz miejsce na samochód 400 x 600cm) – zapytaj o cenę.

 

Pomieszczenie może być umiejscowione z boku wiaty bądź z tyłu wiaty tworząc tylną zabudowę.

 

Posiadamy również wiatę o wymiarach 400 x 700 cm z pomieszczeniem na rowery z tyłu wiaty – zapytaj o cenę.

 

Do wiaty możemy również zaproponować zabudowę ścian bocznych / tylnej panelami o szerokości 190cm – zapytaj o cenę.

Wiata 6x6

Wiata 6x6 - z pomieszczeniem

Wiata z dachem łukowym

Wiata 6x5,5 - na podjeździe

Masz pytanie? Zadzwoń!

Możesz także napisać maila na: kontakt@ruchomedeseczki.pl

+48 501 433 655

Nasza strona używa plików cookies. Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych udostępniając je stronom trzecim, w tym Google i Meta (Facebook). Dodatkowo pliki te umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie witryny. Korzystanie z tej strony internetowej jest jednoznaczne akceptacją naszych ciasteczek. View more
OK, rozumiem.