kontakt@ruchomedeseczki.pl
+48 536 964 568
Toggle menu

Zadaszenia lamelowe systemowe

Wyposażenie tarasu w solidną konstrukcję chroniącą przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym sprawia, że przestrzeń wokół domu staje się znacznie bardziej funkcjonalna. Nasze pergole lamelowe wykonane są z aluminium – materiał ten gwarantuje odporność na trudne warunki atmosferyczne. Specjalistyczna konstrukcja paneli, tworzących zadaszenie, umożliwia regulację stopnia oświetlenia – od indywidualnych preferencji użytkownika zależy, jak bardzo nasłoneczniony będzie jego taras.

Systemowe zadaszenia lamelowe są nowoczesnym rozwiązaniem, które dodaje lekkości – bez względu na styl architektoniczny budynku. Meble ogrodowe, ustawione na tarasie, dzięki ruchomym panelom, również będą chronione przed działaniem szkodliwych czynników. Dostępne w naszej ofercie produkty pozwalają na stworzenie przestrzeni idealnej do organizacji spotkań w gronie rodziny lub znajomych.

Proponowany przez nas system świetnie sprawdza się również jako zagospodarowanie przestrzeni wokół restauracji, hoteli oraz ośrodków wypoczynkowych. Goście tych obiektów z pewnością docenią możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu w komfortowych warunkach.

Zadaszenia
lamelowe systemowe

wysokie parametry techniczne (do 300 kg/m2)
odprowadzenie wody wewnątrz pionowych profili

Zobacz także:

Masz pytanie? Zadzwoń!

Możesz także napisać maila na: kontakt@ruchomedeseczki.pl

+48 536 964 568

Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem francuskiego systemu SAM-KIT (www.sam-kit.fr ) na Europę Środkową. Rozwiązanie jest nowe na rynku i jest dedykowane zarówno dla profesjonalistów jak i samodzielnych majsterkowiczów ze względu na łatwość w montażu.

Ruchomedeseczki 2019 © Wykonanie ZN Direct