Pergole lamelowe, zadaszenia lamelowe, przyścienne - Warszawa
Toggle menu

Zadaszenia lamelowe systemowe

Zadaszenia lamelowe systemowe

Wyposażenie tarasu w solidną konstrukcję chroniącą przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym sprawia, że przestrzeń wokół domu staje się znacznie bardziej funkcjonalna. Nasze pergole lamelowe wykonane są z aluminium – materiał ten gwarantuje odporność na trudne warunki atmosferyczne. Specjalistyczna konstrukcja paneli, tworzących zadaszenie, umożliwia regulację stopnia oświetlenia – od indywidualnych preferencji użytkownika zależy, jak bardzo nasłoneczniony będzie jego taras.

Systemowe zadaszenia lamelowe są nowoczesnym rozwiązaniem, które dodaje lekkości – bez względu na styl architektoniczny budynku. Meble ogrodowe, ustawione na tarasie, dzięki ruchomym panelom, również będą chronione przed działaniem szkodliwych czynników. Dostępne w naszej ofercie produkty pozwalają na stworzenie przestrzeni idealnej do organizacji spotkań w gronie rodziny lub znajomych.

Proponowany przez nas system świetnie sprawdza się również jako zagospodarowanie przestrzeni wokół restauracji, hoteli oraz ośrodków wypoczynkowych. Goście tych obiektów z pewnością docenią możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu w komfortowych warunkach.

Zadaszenia
lamelowe systemowe

wysokie parametry techniczne (do 300 kg/m2)
odprowadzenie wody wewnątrz pionowych profili

Zobacz także:

Powiedz jak możemy Ci pomóc?

  Please prove you are human by selecting the truck.

  Masz pytanie? Zadzwoń!

  Możesz także napisać maila na: kontakt@ruchomedeseczki.pl

  +48 501 433 655

  Nasza strona używa plików cookies. Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych udostępniając je stronom trzecim, w tym Google i Meta (Facebook). Dodatkowo pliki te umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie witryny. Korzystanie z tej strony internetowej jest jednoznaczne akceptacją naszych ciasteczek. View more
  OK, rozumiem.