fbpx

Toggle menu

Zadaszenia rzymskie

Zabezpieczenie tarasu przed czynnikami atmosferycznymi lub stworzenie w ogrodzie komfortowego miejsca na chwilę relaksu jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Zadaszenia rzymskie to lekkie konstrukcje wyposażone w poszycie z materiału, które zapewnia ochronę przed promieniami słonecznymi. Innowacyjny system sprawia, że odpoczynek na świeżym powietrzu jest możliwy nawet w najbardziej upalne dni.

Nasza firma dostarcza pergole rzymskie w wersji przyściennej lub wolnostojącej. Wybór modelu zależy przede wszystkim od projektu budynku oraz możliwości, jakie oferuje konkretny teren. Zarówno pergole przyścienne, jak i wolnostojące wyróżniają się funkcjonalnością – poszycie w prosty sposób można zwinąć w przypadku braku pogody i rozwinąć w słoneczne dni.

Produkty z powodzeniem nadają się do zadaszenie terenu przy restauracji, dzięki czemu goście w komfortowych warunkach mogą spożywać posiłek na świeżym powietrzem. Inwestycja w nasze produkty może stać się idealną odpowiedzią na potrzeby klientów.

Zadaszenia rzymskie

rozwiązanie sezonowe, zwijane na zimę
pergole przyścienne lub wolnostojące

Zobacz także:

Masz pytanie? Zadzwoń!

Możesz także napisać maila na: kontakt@ruchomedeseczki.pl

+48 798 807 772

Ruchomedeseczki 2019 © Wykonanie ZN Direct