Zabudowy boczne | Panele drewniane do pergoli, na taras - Warszawa
Toggle menu

Zabudowy boczne

Zabudowy boczne

Zajmujemy się zabudowami bocznymi tarasów, wnęk, balkonów i istniejących pergoli oraz wiat. W ofercie mamy do wyboru 3 opcje na zabudowy: panele w systemie Ruchomych Deseczek – w formie drewnianej lub aluminiowej, przeszklenia systemowe w formie ramowej oraz rolety zip sterowane elektrycznie

Rozwiązania boczne pozwalają uchronić się od wiatru, słońca, deszczu i zyskać prywatność w odsłonionych miejscach. Wszystkie opcje pełnią również funkcje estetyczne, można je dopasować wymiarowo i kolorystycznie według potrzeby.

Poniżej 3 opcje zabudów bocznych w naszej ofercie:

Panele - Ruchome Deseczki

Panele złożone są z obramowania i desek które mogą być drewniane lub aluminiowe, oraz uchwytów bocznych które sprawiają że deseczki obracają się pod swoim kątem. Ruchome deseczki są produktem przeznaczonym do użytkowania zewnętrznego, drewniane elementy są impregnowane środkami z wyższej półki, a aluminiowe są proszkowo malowane.

Mechanizm w panelach jest produktem który gwarantuje opór na wiatr i odporność na temperaturę. Panele możemy zrobić w klasycznej formie poziomej, lub nowoczesnej pionowej. Ramki możemy osadzić w systemie przesuwnym który pozwala dostosowywać układ panelu.

Panele z deskami drewnianymi w aluminiowym obramowaniu

Deski: sosna bezsęczna klasy A o wymiarach 9.8cm x 2cm, zaimpregnowana

Obramowanie: Profil aluminiowy ( najczęściej 5cm x 5cm ) – aluminium, ścianka o grubości 3mm, proszkowo pomalowane

Panele aluminiowe

Deski: sosna bezsęczna klasy A o wymiarach 9.8cm x 2cm, zaimpregnowana

Obramowanie: Profil aluminiowy ( najczęściej 5cm x 5cm ) – aluminium, ścianka o grubości 3mm, proszkowo pomalowane

Powiedz jak możemy Ci pomóc?

  Please prove you are human by selecting the tree.

  Masz pytanie? Zadzwoń!

  Możesz także napisać maila na: kontakt@ruchomedeseczki.pl

  +48 501 433 655

  Nasza strona używa plików cookies. Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych udostępniając je stronom trzecim, w tym Google i Meta (Facebook). Dodatkowo pliki te umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie witryny. Korzystanie z tej strony internetowej jest jednoznaczne akceptacją naszych ciasteczek. View more
  OK, rozumiem.