Pergole aluminiowe na wymiar, na zamówienie - Warszawa producent
Toggle menu

Pergole aluminiowe

Pergole aluminiowe

Pergole aluminiowe

Pergola aluminiowa to zarówno estetyczna, jak i praktyczna forma zadaszenia, która pozwala na wyodrębnienie przestrzeni wypoczynkowej na zewnątrz domu. Wykonujemy pergole wolnostojące z 4 nogami i przyścienne, mocowane do elewacji,  z 3 lub 2 nogami. Nasze produkty posiadają orynnowanie oraz odpływ wody w słupkach.

U nas zamówisz pergole aluminiowe ze stałym dachem wykonanym z poliwęglanu komorowego mlecznego lub litego. Opcjonalnie możesz wybrać dach z płyty warstwowej, która nie przepuszcza promieni UV.

Ponadto w ofercie posiadamy także pergole aluminiowe z dachem ruchomym z materiałowym poszyciem (pergole rzymskie) oraz z dachem złożonym z lameli, przepuszczającym światło słoneczne (pergole lamelowe). Systemami sterujesz wygodnie za pomocą pilota.

Powiedz jak możemy Ci pomóc?

  Please prove you are human by selecting the house.

  Masz pytanie? Zadzwoń!

  Możesz także napisać maila na: kontakt@ruchomedeseczki.pl

  +48 501 433 655

  Nasza strona używa plików cookies. Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych udostępniając je stronom trzecim, w tym Google i Meta (Facebook). Dodatkowo pliki te umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie witryny. Korzystanie z tej strony internetowej jest jednoznaczne akceptacją naszych ciasteczek. View more
  OK, rozumiem.