Pergole aluminiowe na wymiar, na zamówienie - Warszawa producent
Toggle menu

Pergole aluminiowe

Pergole aluminiowe

Pergola aluminiowa to zarówno estetyczna, jak i praktyczna forma zadaszenia, która pozwala na wyodrębnienie przestrzeni wypoczynkowej na zewnątrz domu. Wykonujemy pergole wolnostojące z 4 nogami i przyścienne, mocowane do elewacji,  z 3 lub 2 nogami. Nasze produkty posiadają orynnowanie oraz odpływ wody w słupkach.

U nas zamówisz pergole aluminiowe ze stałym dachem wykonanym z poliwęglanu komorowego mlecznego lub litego. Opcjonalnie możesz wybrać dach z płyty warstwowej, która nie przepuszcza promieni UV.

Ponadto w ofercie posiadamy także pergole aluminiowe z dachem ruchomym z materiałowym poszyciem (pergole rzymskie) oraz z dachem złożonym z lameli, przepuszczającym światło słoneczne (pergole lamelowe). Systemami sterujesz wygodnie za pomocą pilota.

Pergole tarasowe

Pergola na taras to doskonały pomysł, jeśli chcesz korzystać z przestrzeni zewnętrznej bez żadnych kompromisów. Dzięki zadaszeniu możesz wypoczywać bez obaw o zmienne warunki atmosferyczne oraz brak prywatności. Pergole przyścienne na wymiar bez problemu dopasujesz do wyglądu elewacji domu oraz wielkości tarasu. Dodatkowo możesz spersonalizować swoje zamówienie i dodać kolejne elementy do zestawu: deseczki aluminiowe lub drewniane z obramowaniem do wyboru montowane po bokach (przypominają żaluzje aluminiowe) oraz ścianki ze szkła klejonego.

Pergole ogrodowe

Pergola do ogrodu to popularny sposób na zadaszenie, dzięki któremu podzielisz zieloną przestrzeń na poszczególne sekcje. Swój projekt możesz wyposażyć także w dodatkowe elementy: deseczki z różnych materiałów montowane po bokach (dzięki czemu pergola nieco upodabnia się do altany), szklane ścianki czy system przesuwny, pozwalający na zamknięcie pergoli.

Niezależnie od wybranej przez Ciebie wersji, montaż leży po naszej stronie. Zainteresowany? Przejdź do zakładki kontakt i zamów swoją wymarzoną pergolę!

Masz pytanie? Zadzwoń!

Możesz także napisać maila na: kontakt@ruchomedeseczki.pl

+48 501 433 655

Nasza strona używa plików cookies. Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych udostępniając je stronom trzecim, w tym Google i Meta (Facebook). Dodatkowo pliki te umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie witryny. Korzystanie z tej strony internetowej jest jednoznaczne akceptacją naszych ciasteczek. View more
OK, rozumiem.