Montaż pergoli metalowej, aluminiowej, drewnianej - serwis Warszawa
Toggle menu

Funkcjonalny projekt i szybki montaż pergoli

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Europy Środkowo-Wschodniej systemu SAM-KIT, w ramach którego dostępne są wytrzymałe i atrakcyjne pod kątem wizualnym zadaszenia. W naszej ofercie znajdują się pergole, a więc obiekty małej architektury, które są idealnymi miejscami służącymi do odpoczynku, spożywania posiłków czy organizacji rodzinnych imprez.

 

Bez względu na to, czy wybierzesz montaż pergoli na balkonie, czy na tarasie, w każdym przypadku możliwe jest jej dopasowanie do aranżacji zastosowanej na przydomowej działce. Dzięki temu pergola stanie się ozdobą Twojego ogrodu, zachwycając swoim wyglądem domowników oraz gości.

 

Samodzielny montaż pergoli do elewacji czy na tarasie nigdy nie był tak łatwy

 

Dostarczamy gotowe rozwiązania, które pozwalają na samodzielny montaż pergoli aluminiowej czy drewnianej. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby Klientów, gdyż:

  • każdy oferowany przez nas projekt pergoli, bez względu na to, gdzie zostanie zrealizowany, zapewnia wyjątkowy, niespotykany nigdzie indziej efekt,
  • dysponujemy wieloma rodzajami zadaszeń – dzięki nam możliwy jest montaż pergoli metalowej czy montaż pergoli drewnianej.

 

Nasze konstrukcje są trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne, w tym pogodowe (deszcz, śnieg, wiatr). Dzięki temu, jeśli wykonasz montaż pergoli na tarasie czy balkonie, będziesz mógł użytkować tego typu obiekt przez wiele lat bez obaw o zniszczenie.

Masz pytanie? Zadzwoń!

Możesz także napisać maila na: kontakt@ruchomedeseczki.pl

+48 501 433 655

Nasza strona używa plików cookies. Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych udostępniając je stronom trzecim, w tym Google i Meta (Facebook). Dodatkowo pliki te umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie witryny. Korzystanie z tej strony internetowej jest jednoznaczne akceptacją naszych ciasteczek. View more
OK, rozumiem.