Pergole Warszawa | pergola ogrodowa, tarasowa, na balkon
Toggle menu

Pergole lamelowe oraz rzymskie

Zapewnienie komfortowego miejsca do odpoczynku na świeżym powietrzu wymaga zabezpieczenia przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Pergole rzymskie lub lamelowe gwarantują zacienioną przestrzeń dzięki poszyciu z materiału lub systemowi paneli. Ponadto konstrukcja może stanowić podparcie dla ozdobnych roślin pnących.

Jesteśmy dystrybutorem aluminiowych pergoli, które idealnie komponują się na tarasach przy domach mieszkalnych oraz restauracjach. Nowoczesne konstrukcje świetnie prezentują się zarówno w wersji przyściennej, jak i wolnostojącej – projekt można dobrać do stylu architektonicznego budynku. Model rzymski zaopatrzony jest w poszycie z materiału, które można sezonowo rozwijać i zwijać, natomiast opcja lamelowa umożliwia całoroczne korzystanie, dzięki wyjątkowej odporności na nawet trudne warunki atmosferyczne.

Pergole lamelowe

Jesteśmy firmą wykonawczą systemowych zadaszeń firmy Selt. Są to aluminiowe pergole z otwieranym lamelowym dachem sterowanym na pilot. Jest to rozwiązanie systemowe z orynnowaniem i odpływem wody w słupach. Zajmujemy się również dystrybucją i montażem ruchomych żaluzji w systemie ruchomych deseczek.

 

Jest to systemowe rozwiązanie z orynnowaniem i odpływem wody. Lamele poruszają się elektrycznie i są sterowane pilotem w systemie SOMFY.

 

Pergolę możemy wykonać w formie wolnostojącej ( 4 nogi ) lub przyściennej (mocowanie do elewacji domu na 2 lub 3 noga)

 

Jeżeli chodzi o kolor zabudowy to stelaż i lamele dachowe mogą być w dwóch kolorach : grafit / biały

Pergole aluminiowe ze stałym dachem

Pergole aluminiowe z poliwęglanowym dachem to konstrukcje naszej produkcji pod wymiar klienta, składają się z konstrukcji z profili aluminiowych, poliwęglanu komorowego lub litego położonego na dachu i orynnowania. Wiata może być wolnostojąca – stojąca na 4 nogach lub przyścienna – stojąca na 2 lub 3 nogach.

 

Kolorystyka jest dowolna z palety RAL (proszkowe malowanie w : strukturze, matowo lub w połysku ). Jesteśmy w stanie dopasować zabudowę do indywidualnych potrzeb klienta i nieszablonowych tarasów, oprócz klasycznych prostokątnych pergoli możemy zrobić je w sposób narożny lub zaokrąglony.

Pergole drewniane z poliwęglanowym dachem

Wiaty drewniane z poliwęglanem produkujemy z belek konstrukcyjnych BSH które idealnie nadają się do zadaszeń tarasu. Mimo że jest to drewno, BSH się nie kręci, nie pęka i nie puszcza żywicy. Pergola składa się z konstrukcji z belek, poliwęglanu komorowego lub litego położonego na dachu i orynnowania. Wiata może być wolnostojąca – stojąca na 4 nogach lub przyścienna – stojąca na 2 lub 3 nogach.

 

Kolorystyka jest dowolna z palet impregnatów na których pracujemy (Tikkurila, Remmers i Koopmans). Zadaszenie produkujemy sami od podstaw co umożliwia nam dopasowanie się do każdego tarasu.

Masz pytanie? Zadzwoń!

Możesz także napisać maila na: kontakt@ruchomedeseczki.pl

+48 501 433 655

Nasza strona używa plików cookies. Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych udostępniając je stronom trzecim, w tym Google i Meta (Facebook). Dodatkowo pliki te umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie witryny. Korzystanie z tej strony internetowej jest jednoznaczne akceptacją naszych ciasteczek. View more
OK, rozumiem.