Pergole Warszawa | pergola ogrodowa, tarasowa, na balkon
Toggle menu

Pergole

Pergole tarasowe

Specjalizujemy się w produkcji i montażu różnego rodzaju pergoli tarasowych pod wymiar. W ofercie mamy różne typy zadaszeń które przygotowujemy według potrzeby klienta. Zabudowę możemy zrobić na wiele sposób, poprzez klasyczne prostokątne wiaty, po konstrukcje w niestandardowych kształtach dostosowane do niecodziennych tarasów.

 

Pracujemy na dwóch materiałach konstrukcyjnych: aluminium i drewno. W obu przypadkach możemy wybierać dowolnie kolor, kształt i wielkość planowanej zabudowy – oczywiście trzymając się norm konstrukcyjnych dla danych materiałów.

 

Poniżej rodzaje pergoli tarasowych które mamy w ofercie:

Pergole lamelowe

Pergole lamelowe to doskonała opcja na taras, pozwalają one na regulowanie otwieranego dachu aby zasłonić przestrzeń tarasu przed promieniami słońca i deszczem gdy jest to potrzebne.
Są to aluminiowe konstrukcje z otwieranym lamelowym dachem sterowanym na pilot. Jest to rozwiązanie systemowe z orynnowaniem i odpływem wody w słupach. Lamele poruszają się elektrycznie i są sterowane pilotem w systemie SOMFY.

Pergole występują w formie wolnostojącej ( 4 nogi ) lub przyściennej (mocowanie do elewacji domu na 2 lub 3 nogach).

Jeżeli chodzi o kolor zabudowy to stelaż i lamele dachowe mogą być w różnych kolorach z palety RAL.

W ofercie mamy również dodatki do pergoli w postaci czujników deszczu, wiatru, oświetlenia LED lub promienników ciepła.

Pergole aluminiowe ze stałym dachem

Pergole aluminiowe ze stałym dachem to konstrukcje naszej produkcji pod wymiar klienta, składają się z konstrukcji z profili aluminiowych o dostosowanym przekroju, dachu w postaci poliwęglanu lub płyty warstwowej i orynnowania. Wiata może być wolnostojąca – na 4 nogach lub przyścienna – na 2 lub 3 nogach.

Kolorystyka jest dowolna z palety RAL (proszkowe malowanie w: strukturze, matowo lub w połysku). Jesteśmy w stanie dopasować zabudowę do indywidualnych potrzeb klienta i nieszablonowych tarasów, oprócz klasycznych prostokątnych pergoli możemy zrobić je w sposób narożny lub zaokrąglony.

Pergole drewniane z poliwęglanowym dachem

Wiaty drewniane produkujemy z belek konstrukcyjnych BSH które idealnie nadają się do zadaszeń tarasu. Mimo że jest to drewno, BSH się nie kręci, nie pęka i nie puszcza żywicy. Pergola składa się z konstrukcji z belek, dachu w postaci poliwęglanu lub gontu i orynnowania. Wiata może być wolnostojąca – stojąca na 4 nogach lub przyścienna – stojąca na 2 lub 3 nogach.

Kolorystyka jest dowolna z palet impregnatów na których pracujemy (Tikkurila, Remmers i Koopmans). Zadaszenie produkujemy sami od podstaw co umożliwia nam dopasowanie się do każdego tarasu.

Powiedz jak możemy Ci pomóc?

  Please prove you are human by selecting the cup.

  Masz pytanie? Zadzwoń!

  Możesz także napisać maila na: kontakt@ruchomedeseczki.pl

  +48 501 433 655

  Nasza strona używa plików cookies. Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych udostępniając je stronom trzecim, w tym Google i Meta (Facebook). Dodatkowo pliki te umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie witryny. Korzystanie z tej strony internetowej jest jednoznaczne akceptacją naszych ciasteczek. View more
  OK, rozumiem.