Pergole tarasowe, ogrodowe i balkonowe - montaż i projekt
Toggle menu

Pergole tarasowe, ogrodowe i balkonowe

Pergole tarasowe

Pergola na taras to doskonały pomysł, jeśli chcesz korzystać z przestrzeni zewnętrznej bez żadnych kompromisów. Dzięki zadaszeniu możesz wypoczywać bez obaw o zmienne warunki atmosferyczne oraz brak prywatności. Pergole przyścienne na wymiar bez problemu dopasujesz do wyglądu elewacji domu oraz wielkości tarasu. Dodatkowo możesz spersonalizować swoje zamówienie i dodać kolejne elementy do zestawu: deseczki aluminiowe lub drewniane z obramowaniem do wyboru montowane po bokach (przypominają żaluzje aluminiowe) oraz ścianki ze szkła klejonego.

Pergole ogrodowe

Pergola do ogrodu to popularny sposób na zadaszenie, dzięki któremu podzielisz zieloną przestrzeń na poszczególne sekcje. Swój projekt możesz wyposażyć także w dodatkowe elementy: deseczki z różnych materiałów montowane po bokach (dzięki czemu pergola nieco upodabnia się do altany), szklane ścianki czy system przesuwny, pozwalający na zamknięcie pergoli.

Pergole balkonowe

Pergole na balkon są idealnym rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się komfortem zewnętrznej przestrzeni, nawet w centrum miasta. Projektując pergolę na balkon, skupiamy się na zapewnieniu prywatności oraz maksymalizacji dostępnego miejsca, zapewniając jednocześnie ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Wyobraź sobie wygodne miejsce, gdzie możesz się zrelaksować, czytając książkę czy pijąc poranną kawę, bez względu na to, czy świeci słońce, czy pada deszcz. Z nami Twój balkon zamieni się w ulubione miejsce w domu!

Projekt pergoli na taras

Oferujemy usługi projektowania pergoli tarasowych, abyś mógł cieszyć się funkcjonalną przestrzenią, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.  Nasze pergole tarasowe są projektowane indywidualnie, z myślą o specyficznych wymaganiach każdego klienta. Oferujemy szeroką gamę opcji personalizacji – od wyboru materiałów, przez kolorystykę, aż po dodatkowe elementy jak szklane ściany czy efektowne deseczki. Nasz zespół specjalistów zadba o to, aby każdy projekt pergoli na taras był nie tylko funkcjonalny, ale także stanowił spójną całość z architektonicznym charakterem domu.

Niezależnie od wybranej przez Ciebie wersji, montaż leży po naszej stronie. Zainteresowany? Przejdź do zakładki kontakt i zamów swoją wymarzoną pergolę!

Masz pytanie? Zadzwoń!

Możesz także napisać maila na: kontakt@ruchomedeseczki.pl

+48 501 433 655

Nasza strona używa plików cookies. Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych udostępniając je stronom trzecim, w tym Google i Meta (Facebook). Dodatkowo pliki te umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie witryny. Korzystanie z tej strony internetowej jest jednoznaczne akceptacją naszych ciasteczek. View more
OK, rozumiem.