Pergole Toruń - drewniane, aluminiowe, ogrodowe, na taras - montaż
Toggle menu

Toruń

Chcesz, aby Twój balkon, taras lub ogród były miejscami prawdziwego odpoczynku? Mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Pergola to specjalna konstrukcja ogrodowa z drewna lub metalu z otwartym dachem pokrytym specjalnymi lamelami obrotowymi. To właśnie te ruchome deseczki pozwalają na dostosowanie pergoli do aktualnych warunków pogodowych. 

Montaż i projekt pergoli Toruń

Pergole Toruń to gwarancja nie tylko estetycznego wyglądu, lecz  także solidnej konstrukcji i funkcjonalności. Jesteśmy specjalistami, którzy już od wielu lat tworzą pergole ogrodowe, tarasowe i balkonowe dopasowane do potrzeb konkretnej przestrzeni. Możesz zdecydować się na klasyczną konstrukcję lub bardziej ekstrawagancki projekt z ciekawym zadaszeniem pergoli. Wykonujemy pergole z różnych materiałów, głównie aluminium i drewna. Dzięki temu masz szansę wybrać rozwiązanie pasujące do aranżacji domu i ogrodu.

Dopasowany projekt pergoli – Toruń 

Cały proces tworzenia wymarzonej pergoli rozpoczyna się od poznania Twoich potrzeb, a także możliwości przestrzeni. Nie ma znaczenia, czy szukasz osłony przed słońcem, chcesz stworzyć przytulny kącik do relaksu, czy też planujesz organizację rodzinnych spotkań na świeżym powietrzu – pergole Toruń są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Wykorzystywane przez nas lamele obrotowe pozwalają na dostosowanie zadaszenia pergoli do aktualnych warunków atmosferycznych, co sprawia, że można cieszyć się komfortem użytkowania przez cały rok.

Montaż pergoli odbywa się z dbałością o najdrobniejsze detale. Zawsze korzystamy z wytrzymałych surowców, dzięki czemu zapewniamy klientom pełne zadowolenie z finalnego efektu. 

Masz pytanie? Zadzwoń!

Możesz także napisać maila na: kontakt@ruchomedeseczki.pl

+48 501 433 655

Nasza strona używa plików cookies. Wykorzystujemy je w celach statystycznych i reklamowych udostępniając je stronom trzecim, w tym Google i Meta (Facebook). Dodatkowo pliki te umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie witryny. Korzystanie z tej strony internetowej jest jednoznaczne akceptacją naszych ciasteczek. View more
OK, rozumiem.